Norint pradėti vykdyti branduolių sintezės reakcijas Žemėje, reikia sugebėti pakankamai ilgai izoliuoti jonizuotas vandenilio dujas. Plazmos turbulencijos nuslopinimas yra vienas iš galimų būdų, tačiau tokiu būdu izoliavus energiją yra izoliuojamos ir priemaišos, galinčios užteršti plazmą helio pelenais – dėl to sumažėja gaunama galia. Tyrėjai tokamako reaktoriuje bando naują izoliavimo procesą, galintį išspręsti šią problemą.
Tokamako reaktorius veikia naudodamas stiprų magnetinį lauką, kuriuo plazmą izoliuoja riestainio formos žiede. Bandomasis rėžimas I (I-mode) sukuria galingą energijos barjerą plazmos pakraštyje, tuo tarpu visos priemaišos gali laisvai pereiti šį barjerą. Tokiu būdu yra sumažinamas plazmos užterštumas.
Iki šiol I-mode veikė tik mažame galios diapazone, kad išvengtų tokio barjero sukūrimo, kurio nepereitų ir priemaišos. Visai neseniai I-mode veikimo diapazonas buvo padvigubintas. Plazma išliko stabili net ir esant dvigubai didesnei galiai.
Šis pasiekimas yra labai svarbus, ypač svarstant apie galimą I-mode pritaikymą ITER projekte, kuris yra statomas Prancūzijoje.
ITER projektas pademonstruos, kaip branduolių sintezės reakcijas galima vykdyti magnetiniu lauku taikant šiuolaikines technologijas.